На столичній Льодовій арені стартував чемпіонат України з фігурного катання серед юніорів. Понад  40 фігуристів цієї вікової групи розпочали боротьбу за нагороди турніру, а також за право взяти участь в юніорському чемпіонаті світу в Таллінні.

Відкрили змагальну програму дівчата, де в центрі глядацької уваги останнім часом перебуває 14-річна Анастасія Шаботова.  Вона й захопила лідерство після короткої програми. Попри те, що виступ учениці Світлани Панової не був бездоганним – вона впала під час виконання потрійного ріттбергера та припустилася невеликих помарок  у подвійному акселі, перевага фігуристки над суперницями була очевидною. Чудове виконання каскаду потрійний лутц+ потрійний тулуп, а також нестрибкових елементів на четвертий рівень забезпечили їй  першу позицію з результатом 60.47 балів.

Більше десяти балів програє лідеру Марія Андрійчук – 50.29. Фігуристці з Білої Церкви не вдалося чисто виконати ключові елементи – каскад 3+3 та потрійний ріттбербер, але у неї добре вийшов подвійний аксель. Заслужила Марія «плюси» за свої обертання та доріжку кроків. На третьому місці йде харків’янка Дар’я Котенко, котра нещодавно виграла перший етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів. Дар’я і цього разу показала гідне катання, успішно впоравшись з усіма елементами, окрім потрійного ріттбергера – 49.64.

У парному катанні єдиний дует, який бере участь у змаганнях, – Віолетта Серова/Іван Хобта  на «плюси» відкатав свою коротку програму і набрав 50.12 балів.

Завтра дівчата та спортивна пара виступлять з довільними програмами, хлопці покажуть коротку,а танцювальні дуети – ритмічний танець.