Український  танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін посідає 11-е місце після виконання короткої програми на чемпіонаті Європи, що триває у Москві.

За свій короткий танець фігуристи отримали 63.20 балів, зовсім трохи не «дотягнувшись» до власного рекорду (63.86). Як і зазвичай, вони каталися на хорошій швидкості, продемонструвавши високий технічний рівень виконання більшості елементів, зокрема, цікавої, складної підтримки, яку дует виконав яскраво та грамотно. Проте  спортсмени припустилися деяких помарок у кроках, що відобразилося в оцінках. За техніку судді поставили українцям 32.40 балів,за компоненти – 30.80.

Водночас Олександра Назарова та Максим Нікітін зберігають чималі шанси увійти до «десятки» кращих після довільної програми.

«Ми задоволені, передусім, нашою програмою, яку нам так комфортно виконувати. Раніше ми дещо побоювалися латинських ритмів, але наші тренери змогли створити такий короткий танець, що у ньому немає жодної деталі, яка б нам не подобалася. Будемо удосконалювати його й далі», – сказав Максим Нікітін у бліц-інтерв’ю після виступу.

Друга українська танцювальна пара Дар’я Попова/Володимир Бєліков не змогла кваліфікуватися до довільної програми. Дебютанти чемпіонату Європи, які лише нещодавно виступають на «дорослому» рівні, з результатом 46.68 посіли 22-е місце і вибули зі змагань.

Жодних несподіванок не сталося у боротьбі за лідерство в спортивних танцях на льоду. Практично бездоганне катання триразових чемпіонів Європи французів Габріели Пападакіс/Гійома Сізерона забезпечило їм перше місце з досить високим результатом – 81.29, що максимально ускладнило завдання суперників. Російська пара Олександра Степанова/Іван Букін, якій судді віддали друге місце, значно відстає від лідерів – 75.38. Третю позицію поки що утримують італійці Анна Капелліні/Лука Ланотте – 74.76.

«Ми просто щасливі від того,який прокат показали. Була лише одна крихітна помилка при виконанні твізлів. Ідею короткого танцю подав Крістофер Дін. Нам це сподобалося, тому що хотілося зробити щось більш молоде, сучасне,  схоже на нас», – сказала у бліц-інтерв’ю Габріела Пападакіс.

Довільну програму танцюристи покажуть завтра,20 січня.