Український дует Олександра Назарова/ Максим Нікітін посів 20-е місце за підсумками ритмічного танцю на чемпіонаті світу з фігурного катання, який триває в Стокгольмі. Таким чином, наші спортсмени забезпечили собі участь у фінальній частині змагань танцюристів.

Українці продемонстрували в першому виступі впевнене та емоційне катання. До програми на тему з мюзиклу «42 вулиця» учні Галини Чурілової додали нових фарб у вигляді цікавих технічних деталей, завдяки чому танець виглядав ще яскравішим. Дует без видимих зусиль впорався з елементами, отримавши високі рівні на твіззлах та підтримці, проте решту елементів судді оцінили нижче. Назарова та Нікітін набрали 66.54 балів і завтра, 27 березня виступлять з довільною програмою.

Лідирують у спортивних танцях на льоду чемпіони Європи Вікторія Синіцина/Нікіта Кацалапов (FSR) – 88.15. На другій та третій позиціях американські фігуристи – відповідно Медісон Хаббелл/Закарі Донох’ю – 86.05 та Медісон Чок/Еван Бейтс – 85.15.

«Ми цілком задоволені нашим виступом. Виступили чисто, легко і з душею. Загалом, показали все, що вміємо. Єдине, чого не вистачало, це публіки»», – цитує Нікіту Кацалапова прес-служба ISU.