Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін не виступлять з довільним танцем на чемпіонаті світу з фігурного катання у Монпельє (Франція).

Фігуристи з Харкова, які не мали можливості повноцінно готуватися до чемпіонату через російську агресію в Україні, вирішили не продовжувати змагання.

«У нас було три дні на підготовку і ми встигли змінити лише ритмічний танець. На зміну довільного не вистачило часу, а кататися з уже поставленим до цього сезону (на музику з мюзиклу «Мулен Руж») було неприйнятно з моральної точки зору», – пояснив Максим Нікітін у коментарі для сайту УФФК.

Сьогодні учні Галини Чурілової виступили з ритмічним танцем під пісні «1944» Джамали та «Ой у лузі червона калина» у виконанні Андрія Хливнюка і посіли 16-е місце. Глядачі влаштували овації емоційному прокату наших фігуристів, на трибунах було багато українських прапорів.

Нагадаємо, що в чоловічому одиночному катанні українець Іван Шмуратко кваліфікувався до довільної програми і завтра вийде на лід під третім стартовим номером.