Дует Олександра Назарова/Максим Нікітін цього разу не зміг увійти до «десятки» найсильніших на континенті у спортивних танцях на льоду. На чемпіонаті Європи з фігурного катання, який сьогодні завершується у Москві, українці з результатом 156.35 балів посіли 11-е місце у турнірі танцюристів.

Коротку програму українські фігуристи завершили також на 11 місці (63.20) і мали шанси покращити позиції після виконання довільної. Загалом вони успішно відкатали своїх «Піратів Карибського моря», отримавши досить високі оцінки за цікаву, насичену оригінальними елементами програму. Але стовідсоткової реалізації усіх завдань у цьому прокаті не вийшло, у ньому були помилки, а наприкінці виступу дует дещо уповільнив темп. У підсумку довільний танець Назарової та Нікітіна судді оцінили у 93.15 балів, поставивши парі 46.38 за техніку та 46.77 за компоненти. З цим результатом фігуристи посіли у цій програмі 12-е місце.

Нагадаємо, на попередньому чемпіонаті Європи у чеській Остраві Олександра Назарова/Максим Нікітін були дев’ятими.Другий український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков не виступав у довільній програмі, оскільки не зумів подолати кваліфікаційний бар’єр.

Золоті медалі чемпіонату Європи, як і передбачалося, виграли французи Габріела Пападакіс/Гійом Сізерон. Зал стоячи аплодував неймовірному виступу цих спортсменів, котрі уже вчетверте зійшли на вищу сходинку п’єдесталу континентального чемпіонату. Цього разу – з рекордними сумами, які вони отримали, як за довільну програму – 121,87, так і у загальному заліку – 203.16.

«Гадаю, що секретом нашого успіху є командна робота. З нами працюють чудові, досвідчені фахівці, яким ми довіряємо. Чемпіонат Європи дозволив перед Олімпійськими іграми випробувати невеликі коригування наших програм. Ми дуже схвильовані і раді своїй перемозі», – сказав після виступу Гійом Сізерон.

Друге та третє місця посіли росіяни – відповідно Катерина Боброва/Дмитро Соловйов з результатом 187.13  та Олександра Степанова/Іван Букін – 184.86.