18-річний фігурист Іван Павлов показав свій кращий прокат короткої програми і з 68,94 балами посідає наразі 15-е місце у турнірі чоловіків-одиночників на чемпіонаті Європи, що триває в Остраві.

Учень київського тренера Дмитра Шкідченка  отримав від суддів досить високі оцінки і перевершив свій результат за коротку, досягнутий на минулорічному ЧЄ. Його прогрес на льоду був помітним, особливо у техніці: фігурист  якісно і чисто виконав усі без винятку заявлені елементи, зокрема, каскад потрійний лутц -потрійний тулуп, практично безпомилково стрибнув  потрійний фліп. Також переконливим був Іван Павлов у виконанні інших елементів, доріжки кроків, обертання викликали оплески глядачів.

Як зазначив перед європейським стартом фігурист, його коротка програма – саундтрек Bed Boys у виконанні Марка Манчини – свого роду експеримент, оскільки раніше у стилі хіп-хоп він не катався.

Завтра, 28 січня Іван Павлов вийде на лід з довільною програмою –  на музику з кінофільму «Кривавий діамант».

Перед вирішальною боротьбою за нагороди чемпіонату, як і передбачалось, впевнено лідирує чемпіон світу та Європи іспанець Хав`єр Фернандес. Він набрав 104,25 балів. За ним на досить великій відстані йде Максим Ковтун – 94,53, третє місце обіймає колишній киянин Олексій Биченко, який нині представляє Ізраїль – 86,68.

Сьогодні увечері стануть відомі медалісти у жіночому одиночному катанні. З довільною програмою виступлять 24 фігуристки. Стартовий номер українки Анни Хниченкової – п`ятий.