15-річна Анастасія Шаботова показала п’ятий результат в короткій програмі на міжнародному турнірі Nebelhorn Trophy, який входить до серії  Челленджер. Змагання розпочалися сьогодні в німецькому Оберстдорфі і є другим етапом кваліфікації на зимові Олімпійські ігри-2022 в Пекіні.

У своїй програмі на тему знаменитого «Щедрика» Миколи Леонтовича учениця Світлани Панової виглядала значно впевненіше, ніж на попередньому турнірі – етапі юніорського Гран прі в Кошице. Вона чисто виконала елементи, отримавши бонуси на кожному, окрім потрійного фліпа, де судді розгледіли неясне ребро. 

Комбіноване обертання у Анастасії було четвертого рівня, решта нестрибкових елементів – третього рівня. Сума балів за коротку програму української фігуристки склала 61.49.

Лідирує американка Аліса Лью – 70.86, слідом за нею йде Алексія Паганіні з Швейцарії – 65.65, третє місце у Вікторії Сафонової з Білорусі – 62.03. 

В парному катанні український спортивний дует Софія Голіченко/Артем Даренський після виконання короткої програми посідає десяте місце. Фігуристи представили свою нову коротку композицію на музику з кінофільму Віма Вендерса «Піна» і отримали за її прокат 52.63 балів. На початку виступу судді відмінусували потрійний підкрут, але з рештою елементів, окрім помарки під час комбінованого обертання, учні Лілії Батутіної впоралися добре.

Перед довільною програмою лідируючі позиції у грузинської спортивної пари Каріни Сафіної/Луки Берулава – 66.46. Впритул до лідерів йдуть спортсмени з Німеччини Мінерва Фаб’єн Хазе/Нолан Зегерт – 66.26.Третє місце посідають  іспанці Лаура Баркеро/Марко Зандрон – 62.01.

Спортивні пари виступлять з довільною програмою 24 вересня, а жінки – 25 вересня.

Нагадаємо, в жіночому одиночному катанні розігрується шість олімпійських ліцензій, у парному катанні – три.