Український фігурист Іван Шмуратко після чудово виконаної короткої програми лідирує на сьомому,останньому етапі юніорського Гран прі, який стартував сьогодні в Єревані. Учень Марини Амірханової набрав 72.08 балів, перевищивши своє попереднє досягнення більше, ніж на 17 балів!

16-річний українець продемонстрував сьогодні практично бездоганний прокат своєї композиції під пісню Андреа Бочеллі, не зробивши жодної суттєвої помилки, за винятком неправильного ребра в лутці у каскаді з потрійним тулупом. Водночас  під час виконання сольних потрійного акселя та потрійного фліпа він був «на висоті», як і у нестрибкових елементах, за що й отримав від суддів найвищі для нього у цьому сезоні оцінки за техніку – 39.76 та компоненти – 32.32.

На другому місці канадець Ілля Ковлер – 71.38, третя позиція у французького фігуриста  Адама Сяо Хім Фа – 70.50.

З довільною програмою фігуристи виступлять в завершальний день турніру, 13 жовтня.

Може записати собі в актив виступ з короткою програмою і 14-річна Анна Ракович. З результатом 41.17 вона посідає  15-е місце, але прогрес у катанні дебютантки ЮГП, порівняно з першим турніром в Братіславі, був очевидним. Учениця Олександра Артищенка  цього разу добре впоралася з усіма стрибками,зокрема, каскадом потрійний сальхов+подвійний тулуп, який їй не підкорився на словацькому етапі. Як наслідок – рекордні для Анни оцінки(21.72 за елементи та 19.45 за компоненти) та «стрибок» з 24-го місця, яке вона посідала після короткої у Братіславі, на 15-е в Єревані.

Лідирують у змаганнях юніорок дві російські спортсменки – Олександра Трусова – 74.19 та Альона Канишева – 67.75, третьою йде японка Нана Аракі – 63.06.

Завтра, 12 жовтня юніорки продемонструють довільну програму. А перед ними ритм-танець покажуть танцювальні пари. Серед учасників – український дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.