Український танцювальний дует Марія Пінчук /Микита Погорєлов на шостій позиції завершив виступ на етапі серії Гран прі серед юніорів в Гданьську (Польща).

Після ритмічного танцю учні Галини Чурілової посідали сьоме місце, в довільній програмі стали дев’ятими, а в підсумку показали шостий результат.

Довільний танець на музику з рок-опери «Остання ніч Бетховена» Марія та Микита виконали технічно, без помарок, отримавши вищі оцінки порівняно з попереднім етапом ЮГП як за елементи, так і за компоненти. Судді оцінили виступ наших танцюристів у 79.39 балів. Загалом дует набрав 133.14 балів і оновив особисте досягнення. 

Перемогу в спортивних танцях на льоду здобули російські спортсмени   

Ірина Хавроніна/Даріо Чиризано – 168.96. Друга позиція у Ізабелли Флорес/Дімітрі Царевські (США) – 154.34. Замкнули трійку призерів Ангеліна Кудрявцева/Ілля Каранкевич (Кіпр) – 148.95.

В чоловічому одиночному катанні український фігурист Андрій Кокура став 12-м .Учень Дмитра Дмитренка заявив складний технічний контент з тулупом у чотири оберти, потрійним акселем, трьома каскадами, але під час прокату не впорався з ним. Андрій недорахувався балів на кожному стрибковому елементі і після дев’ятого місця в короткій програмі став 14-м в довільній з результатом 100.10. В загальному заліку він  набрав 161.42 балів. 

Переможцем шостого етапу юніорського Гран прі став росіянин Гліб Лутфуллін, який у довільній програмі чисто виконав три стрибки у чотири оберти. Він був першим в обох програмах і отримав загалом 231.26 балів. Друге місце у Михайла Шайдорова з Казахстану – 207.03, третім став ще один російський фігурист Єгор Рухін – 202.28.