Спортивна пара Катерина Дзицюк/Іван Павлов посіла сьоме місце на шостому етапі юніорської серії Гран прі, набравши за дві програми 133.96 балів.

На змаганнях, що тривають у столиці Хорватії, українці були сьомими в короткій програмі, а у довільній показали дев’яту суму балів – 84.90. При цьому фігуристи перевершили свої результати, показані на дебютному для них п’ятому етапі ЮГП в Гданьську. У сьогоднішньому виступі з довільною композицією на музику з кінофільму «Великий Гетсбі» учні Юрія Рудика виглядали технічніше, хоча й повторили практично ті ж помилки, що й на попередніх змаганнях – після вдалого потрійного підкруту знову не вийшов каскад, залишилися проблеми з викидами потрійний сальхов та потрійний ріттбергер. Техніку нашого дуету судді оцінили у 41.04 балів, а компоненти – у 44.86 балів.

Нагадаємо, для нещодавно створеної спортивної пари Катерина Дзицюк/Іван Павлов виступ у двох турнірах юніорської серії Гран прі був першим виходом на міжнародну арену. Спортсмени явно «перевиконали» свої завдання на ці старти, підтвердивши своїм катанням, що мають чималий потенціал для подальшого прогресу.

Інша українська спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський, на відміну від «молодших колег», зі своїми завданнями цього разу не впоралася. Фігуристи з Дніпра підійшли до ЮГП не в кращій формі, що відбилося на результатах. У короткій програмі чемпіони України були 11-ми (41.80), а у довільній показали 12-й результат (77.85), припустившись цілої низки помилок.  У загальному заліку Софія та Артем набрали лише 119.65 балів і посіли 12-е місце.

Виграли шостий етап ЮГП у парному катанні росіяни Юлія Артем’єва/Михайло Назаричев – 179.83. Їхні співвітчизники Діана Мухаметзянова/Ілля Миронов, які лідирували після короткої програми, посіли загальне друге місце – 177.58. На третю сходинку п’єдесталу зійшли Анніка Хокке/Роберт Кункель з Німеччини – 156.31.

В одиночному катанні юнаків, які виконали сьогодні довільну програму, український фігурист Андрій Кокура був досить переконливим і, як завжди, артистичним в образі Казанови. Щодо стрибкового контенту, то «роботу над помилками» після третього етапу ЮГП у Ризі, в якому Андрій брав участь, також було помітно – потрійний аксель на початку програми був чистим. Але решта стрибкових елементів, окрім каскаду потрійний сальхов+ойлер+подвійний сальхов та подвійного акселя, плюсів учневі Дмитра Дмитренка не принесла. Водночас у підсумку вийшов прогрес – 97.00 балів за довільну (проти «ризьких» 80.25) та 149.73 у загальному заліку (проти «ризьких» 120.99) і 14-е місце.

КОКУРА АНДР d4460

Перші два місця в турнірі юнаків посіли росіяни – відповідно  Андрій Мозалев – 236.44 та Артур Даніелян – 223.82. Третім став японський фігурист Шун Сато – 219.69.

Танцювальні дуети сьогодні виконали ритмічний танець. Українці Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров йдуть четвертими – 58.55.  Лідирують грузинські спортсмени – Марія Казакова/Георгій Ревія – 65.97, на другому місці росіяни Софія Тютюніна/Олександр Шустицький – 64.34, замикає трійку лідерів канадський дует Еммі Бронсар/Айсса Буарагуйя – 59.63.

ГОЛУБЦОВА БЕЛОБРОВ 9a74d

З довільною програмою танцюристи виступлять 28 вересня.

                                 х   х   х

В Оберстдорфі (Німеччина), де триває турнір серії Челленджер Nebelhorn Trophy, сьогодні розпочали боротьбу танцювальні дуети. Українські фігуристи Дар’я Попова/Володимир Бєліков після ритмічного танцю – на 12-му місці з результатом 51.57.

Лідирують канадці Лоуренс Фурньє Бодрі/Ніколай Соренсен– 81,16, на другому місці Крістіна Каррейра/Ентоні Пономаренко (США) – 76,99, на третьому – Олівія Смарт/Адрія Діас (Іспанія) – 75,80.