В Любляні (Словенія)  сьогодні стартував шостий етап юніорської серії Гран прі, в якому беруть участь четверо українських фігуристів.

 В одиночному катанні виступають Марина Жданович та Михайло Рудковський, у спортивних танцях на льоду – Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Змагання спортивних пар на цьому етапі не проводяться.

Наразі завершилися виступи юніорок з короткою програмою, де наша Марина Жданович посіла 19-е місце.  За свій прокат 14-річна учениця Марини Амірханової отримала 41.26 балів, при цьому вона дещо покращила  свою технічну оцінку, порівняно з попереднім турніром в чеській Остраві, набравши 23.20 балів. Жданович добре виконала каскад з потрійного сальхова та подвійного тулупа, але, як і в Остраві, їй не підкорився потрійний фліп… Компоненти українки судді оцінили у 19.06 балів.

Найбільшу суму балів за коротку програму набрала японська спортсменка  Томое Кавабата – 66.85. До трійки лідерів увійшли також росіянки Анна Тарусіна – 65.74 та Анастасія Тараканова – 63.98.

 Сьогодні ж на лід вийдуть з короткими програмами юніори, змагання яких триватимуть майже до опівночі. В українського фігуриста Михайла Рудковського – дев’ятий стартовий номер. Учень Олександра Артищенка покаже коротку програму  на музику з анімаційного фільму «Епік».

Танцюристи розпочнуть боротьбу 5 жовтня. Після ритм-танцю з довільною програмою виступлять юніори.

Завершиться турнір 6 жовтня довільними програмами юніорок та танцювальних дуетів.