Українська фігуристка Анастасія Архіпова посідає 11-е місце після виконання короткої програми на шостому етапі юніорської серії Гран прі в Загребі.

Чемпіонці України не вдалося впоратися з обов’язковим каскадом потрійний лутц+потрійний тулуп, під час виконання якого вона впала. І хоча за решту стрибкових елементів – потрійний ріттбергер та подвійний аксель фігуристка отримала від суддів плюсові оцінки, а її обертання були четвертого рівня, помилка з каскадом не дозволила їй піднятися вище. Анастасія набрала незвичну для неї скромну суму балів – 48.11.

НАСТЯ 62f78

Виграла коротку програму росіянка Дар’я Усачова – 71.09. На другому місці Хе Ін Лі з Південної Кореї – 69.29, на третьому росіянка Анна Фролова – 67.93.

З довільною програмою юніорки вийдуть на лід 28 вересня.

У парному катанні продовжує приємно дивувати український спортивний дует Катерина Дзицюк та Іван Павлов, який вперше з’явився на міжнародній арені лише декілька днів тому, взявши участь у п’ятому етапі ЮГП. Після короткої програми учні Юрія Рудика посідають сьоме місце з результатом 49.06 балів. Очікуючи оцінки за свій виступ, українці виглядали задоволеними своїм прокатом і мали для цього підстави. Вони чудово виконали потрійну підкрутку, викид подвійний фліп, отримали «плюси» за тодес. Дещо підвів їх лише подвійний аксель…

Натомість все ще не може знайти «свою гру» інший український спортивний дует Софія Нестерова/Артем Даренський. Поки що їхнє «Болеро» не справляє належного враження через технічний брак в ключових елементах, який уже другий старт поспіль допускають фігуристи в своїй короткій композиції. Наразі після першого прокату вони перебувають на 11-му місці з сумою балів 41.80. А на першу позицію вийшла російська пара Діана Мухаметзянова/Ілля Миронов – 63.70, слідом за ними йдуть їхні співвітчизники Юлія Артем’єва/Михайло Назаричев – 62.44, на третьому місці Анніка Хокке/Роберт Кункель з Німеччини – 60.74.

НЕСТЕРОВА 886a2

Довільну програму спортивні пари покажуть 27 вересня.

 В одиночному катанні юнаків свій другий етап ЮГП розпочав Андрій Кокура. У короткій програмі, яку представили сьогодні спортсмени, учень Дмитра Дмитренка все ще невпевнено почувався у стрибковій частині – невдало приземлився з потрійного акселя, не докрутив другий стрибок у каскаді потрійний лутц+потрійний тулуп, не можна назвати чистим і потрійний ріттбергер.  Суддівська оцінка його прокату 52.73 балів, що вивело українського фігуриста на 13-е місце.

Без имени 309c0

Трійка лідерів  у змаганнях юнаків виглядає так: 

1.Артур Даніелян (РФ) – 82.11

  1. Ендрю Торгашев (США) – 80.53

3.Андрій Мозалев (РФ) – 78.85.

З довільною програмою одиночники-юніори виступлять 27 вересня. У цей день розпочнуть боротьбу танцювальні дуети, які продемонструють ритмічний танець. В числі учасників – українці Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.

                               х   х   х

Сьогодні в Оберстдорфі (Німеччина) стартував міжнародний турнір Nebelhorn Trophy, який є п’ятим етапом серії Челленджер. Українська фігуристка Анастасія Гожва після короткої програми посідає 16-е місце. Вона виступала під композицію «Please» Елайджі Боссенброка і набрала 44.21 балів. Анастасія упала з потрійного фліпа, а також припустилася помилок в інших стрибках.

Лідирує в змаганнях жінок американка Мерайя Белл – 68.45.

Україну на Nebelhorn Trophy представляє також танцювальний дует  Дар’я Попова/Володимир Бєліков. Танцюристи стартують 27 вересня.