Українська танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін, а також одиночники Іван Павлов та Владислав Піхович вирушають до Алмати, де у складі національної збірної візьмуть участь у Всесвітній зимовій Універсіаді.

Наші танцюристи, а також Іван Павлов виступлять у Казахстані відразу після чемпіонату Європи, який щойно завершився в Остраві. Зокрема, Назарова та Нікітін посіли на цих змаганнях дев`яте місце і вперше у своїй кар`єрі увійшли до групи найсильніших на континенті у спортивних танцях на льоду. Нагадаємо, що цей дует наразі тренується у США у Ігоря Шпільбанда. 

Має усі підстави для позитивного налаштування на боротьбу у «Алмати арені» і 18-річний учень Дмитра Шкідченка Іван Павлов. Він також вдало виступив в Остраві, значно покращивши свій результат , показаний на минулорічному ЧЄ. Обидві його програми, особливо коротка, отримали схвальні відгуки як багатьох фахівців, так і шанувальників фігурного катання різних країн, котрі ділилися враженнями на форумах. 

Для Івана Павлова та дуету Олександра Назарова/Максим Нікітін Універсіада стане завершальним підготовчим етапом перед чемпіонатом світу у Хельсінкі, який відбудеться наприкінці березня. 

20-річний Владислав Піхович з Кривого Рогу (тренер Ірина Лук`яненко) вперше виступить на міжнародних змаганнях такого високого рівня . На останньому чемпіонаті України він посів п`яте місце. 

У змаганнях фігуристів зимової Універсіади буде розіграно три комплекти нагород – у чоловічому та жіночому одиночному катанні, а також спортивних танцях на льоду. Парне катання було виключено із спортивної програми, оскільки виявилося що у цій дисципліні заявлено лише два дуети. 

Фігуристи розпочнуть боротьбу 1 лютого. Першими на лід вийдуть жінки з короткою програмою. 

Загалом Україна відправила на студентські Ігри 61 спортсмена. Члени збірної змагатимуться у 10 видах спорту.