У цілому вже 29 країн вважають, що російські спортсмени повинні пропустити найближчу Олімпіаду в Пхенчхані, передає Цензор.НЕТ із посиланням Спорт FM.

“Раніше звернення до МОК підписали представники Австрії, Австралії, Канади, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ірландії, Японії, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Сінгапуру, Швеції, Великобританії та США. Пізніше до них приєдналися голови Національних антидопінгових агентств Багамських островів, Барбадосу, Французького співтовариства Бельгії, Естонії, Фландрії (Бельгія), Гватемали, Ісландії, Польщі, Пуерто-Ріко, Сан-Марино, Іспанії та Швейцарії”, – повідомляє Інститут національних антидопінгових організацій (iNADO).

Нагадаємо, 14-го вересня 17 організацій, що входять у NADO, в тому числі представники США, Великобританії і Канади, вимагають усунути Росію від Ігор у Пхенчхан.

У липні минулого року голова Незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) Річард Макларен представив підсумки розслідування звинувачень російських учасників Олімпіади в Сочі у вживанні допінгу. Макларен заявив, що влада РФ, зокрема Мінспорту, покривала вживання допінгу російськими спортсменами на сочинській Олімпіаді. За його даними, “активну участь” було відзначено і з боку ФСБ”.

У грудні стало відомо, що комісія виявила ймовірну підміну допінг-проб у 15 російських медалістів Олімпіади в Сочі 2014 року, повідомляють у другій частині доповіді, оприлюдненої в п’ятницю.

Зимові Олімпійські ігри 2018 року відбудуться у Пхенчхані (Південна Корея) з 9 по 25 лютого.

Джерело: censor.net.ua