Євгенія Тарасова/Володимир Морозов, чемпіони Європи у парному катанні:

«Ми були так злі на себе, на суперників, на всю цю ситуацію з невдачею в короткій програмі, тому й каталися у довільній з таким розмахом. Для нас важливо бути в обоймі топових пар і не випадати з неї. Упродовж сезону ми мали хорошу підготовку, добре тренувалися, без зривів, і, зрештою, зуміли показати максимум того, на що здатні. Наприкінці довільної програми була не те, що втома…Скоріше, гранична концентрація на тому, щоб не втрачати рівні. Адже на рахунку була кожна копійка,з огляду на відставання від суперників після короткої програми. Взагалі у нас серйозні завдання. Ми хочемо перемагати і докладаємо до цього всіх зусиль».

Хав’єр Фернандес, чемпіон Європи у чоловічому одиночному катанні:

«Завжди приємно добре кататися на ковзанах і виграти ще одну медаль…Це справді найкраще з того, що я робив у цьому сезоні досі. Перемога на ЧЄ важлива для мене і сама по собі, і у контексті підготовки до Олімпійських ігор. На чемпіонаті переді мною стояло завдання перевірити, у якому стані перебувають мої програми перед олімпійськими стартами. Звісно, хотілося перемогти, водночас планувати щось було важко, ми не знали, як складеться конкурентна ситуація та як я буду кататися. Але після того, як виконання короткої програми дало мені понад 12 балів переваги,  я опинився у безпеці перед довільною. У нас є лише декілька тижнів до Олімпійських ігор, тому намагатимемося використати цей час з максимальною користю, щоб у Пхьончхані я був у стовідсотковій готовності. Щодо зміни мого змагального костюму…Просто у старому мені було спекотно і незручно».

Габріела Пападакіс/Гійом Сізерон, чемпіони Європи у спортивних танцях на льоду:

«Це наша четверта золота медаль на європейських чемпіонатах. І хоча колір однаковий, щоразу іншими були шлях (до перемоги), мета, емоції… Ми дуже задоволені нашою оцінкою, це справді хороша база для подальшої роботи. Декілька моментів у програмах було вдосконалено, а до Олімпійських ігор ще дещо зміниться на краще. Там (у Пхьончхані) ми намагатимемося максимально сконцентруватися на своєму виступі, але як все буде відбуватися ,сказати важко, адже ми ніколи не брали участі в Олімпіадах.

У нас дуже вдалі програми. Коли ми обирали музику до довільної («Місячна соната» Бетховена), відразу з’явилася впевненість, що все робимо правильно. Кататися під цю музику…Це дуже глибоке відчуття. Створити програму, хореографію на основі цього геніального музичного твору було справді великим викликом».

Аліна Загітова,чемпіонка Європи у жіночому одиночному катанні:

«Я зовсім не очікувала, що зможу перемогти і ще й досі цього не усвідомила. Передусім, хочу подякувати тренерам за те, що вони виявляють стільки терпіння стосовно мене. За своє катання поставила б собі «четвірку», оскільки були недоліки – ми це вже обговорили з тренерами і я намагатимуся їх виправити. Та загалом обидві програми вдалося виконати добре. Буду старатися утримувати цю планку. Зараз я щаслива,  але треба прагнути перемагати на більш великих змаганнях.

На Олімпіаді спробую зробити все, що у моїх силах – чисто відкатати програми і поділитися емоціями з глядачами. Наразі не знаю, чого очікувати. Я просто рада, що їду на ці Ігри».