Ще раз: знання – сила! Всі хвороби від того, що ми не знаємо, як правильно харчуватися і допускаємо найелементарніші помилки. Які ТОП-6 заборон в харчуванні на голодний шлунок?

сухофрукти

Краще поставити будильник на 10 хвилин раніше, щоб встигнути приготувати сніданок, але ні в якому разі не варто вживати їжу на бігу. По-перше, ти не получешь задоволення, а по-друге, тяжкість в шлунку на весь день забезпечено. На голодний шлунок не варто вживати сухофрукти і горіхи, так як вони здатні викликати неприємні відчуття в шлунку: кольки, здуття і т.д. Ці продукти добре вживати як перекушування.

Що не можна їсти на голодний шлунок: 6 небезпечних продуктів

гострі продукти

Сніданок був в 7 ранку, про обід ти забув і нарешті прийшов час вечері. На голодний шлунок не варто вживати гострі страви, наприклад, перчене м’ясо, салат з великою кількістю цибулі і часнику. Справа в тому, що гострі продукти є сильними подразниками слизової. До того ж, не забуваємо про запах з рота.

Чіпси, горішки, сухарики

Весь день в суєті, тому про прийом їжі тільки мріяти. Чим підзарядитися? Краще знайди 15-20 хвилин, щоб забігти в найближче кафе, але не їж на голодний шлунок чіпси, горішки та сухарики. По-перше, це ударна доза калорій, а по-друге, тепер ти додали організму роботи, йому доведеться боротися з Е-добавками, які містяться в цих продуктах.

Що не можна їсти на голодний шлунок: 6 небезпечних продуктів

Фреш з цитрусових

Фреш з цитрусових – це смачно, але на голодний шлунок не варто пити, так як за все один стакан здатний допомогти «розгорітися» гастриту. До того ж, це велике навантаження на печінку.

Холодний напій з ранку

З самого ранку нам необхідно «завести» травлення, а холодний напій на голодний шлунок навпаки його загальмує. Якщо тобі хочеться випити води, нехай вона буде кімнатної температури.

Що не можна їсти на голодний шлунок: 6 небезпечних продуктів

Кава

Ударна доза кофеїну з ранку, щоб прокинутися! У вас так починається день? Цей напій ні в якому разі не можна вживати на голодний шлунок, так як він подразнює слизові, та й печінка не зрадіє такому початку дня. Поснідав, а кава можна випити по дорозі на роботу.

Це був список продуктів, які не можна вживати на голодний шлунок. Харчуйся правильно і будьте здорові!

Джерело: sunny7.ua