Дві українські спортивні пари завершили виступи на п’ятому етапі юніорської серії Гран прі в польському Гданьську. Кращий результат показали дебютанти – Катерина Дзіцюк та Іван Павлов, які із загальною сумою 128.03  посіли сьоме місце.

Фігуристи, для яких старт в Гданьську був першим у спільній кар’єрі «парників», привернули до себе увагу досить чистим і впевненим прокатом короткої програми. Нагородою за сміливість було заслужене шосте місце. Проте у довільній – на музику з кінофільму «Великий Гетсбі», учні Юрія Рудика виглядали не так зібрано. Вони добре впоралися з потрійним підкрутом на початку програми, але далі справа не пішла. Два падіння партнерші – з потрійного сальхова у каскаді та на викиді потрійний ріттбергер,а також деякі інші помарки відобразилися на оцінці – 79.73  і не дозволили Катерині та Івану піднятися у довільній програмі вище десятої позиції.

Місця сьоме та десяте були актуальними і для іншого українського спортивного дуету – Софії Нестерової та Артема Даренського. Досвідчені «парники» з Дніпра після десятого місця у короткій програмі відкатали довільну на сьомий результат – 83.23, проте за підсумками двох виступів стали десятими – 125.48. Учні В’ячеслава Ткаченка заявили досить складний технічний контент своєї довільної на музику Джеймса Хорнера з кінофільму «Хоробре серце», але з виконанням практично всіх елементів мали чималі проблеми і зібрали цілий «букет» мінусових GOE.

НЕСТЕРОВА ac739

У підсумковому протоколі змагань спортивних пар трійка найсильніших не змінилася. Перемогу святкували росіяни Аполлінарія Панфілова/Дмитро Рилов – 192.73. На другу сходинку п’єдесталу зійшли американські фігуристи Кейт Фінстер/Балаж Нейгі з США – 166.22, на третю – Анніка Хокке/Роберт Кункельз Німеччини – 156.20.

Танцювальні дуети сьогодні виступили з ритмічним танцем. Українці Анна Чернявська/Олег Муратов посідають 11-е місце з результатом 48.68.  Лідирують в турнірі танцюристів американці Евонлі Нгуєн/Вадим Колесник – 69.20, на другому місці Луасіа Демужо/Тео Ле Мерсьє (Франція) – 65.82, третіми йдуть росіяни Катерина Каташинська/Олександр Васькович – 64.23.

ЧЕРНЯВСЬКА d6fcf

Не надто вдався перший досвід виступу в юніорській серії Гран прі  13-річній українській спортсменці Єві Шульзі. У довільній програмі, яку сьогодні представляли юніорки-одиночниці, вона припустилася численних помилок – спроби виконати потрійні стрибки  завершилися невдачею, а надмірне хвилювання призвело до трьох падінь. Юна одеситка отримала за свою довільну композицію 61.99 балів ( 30-е місце), а її підсумкова сума склала 97.19 балів ( 31-е місце).

Впевнену перемогу здобула на етапі в Гданьську 14-річна американка Аліса Лью. У короткій програмі вона була четвертою, а довільну виграла із значною перевагою з результатом 138.99 і набрала в загальному заліку 203.10 балів. На другому та третьому місцях – росіянки відповідно Вікторія Васильєва – 196.47 та Анастасія Тараканова – 194.74. Для Лью це вже друга перемога на етапах ЮГП – вона посіла перше місце також на турнірі в Лейк-Плесіді. 

21 вересня визначаться переможці та призери у спортивних танцях на льоду та одиночному катанні юніорів.