Українська танцювальна пара Анна Чернявська/Володимир Горовий завершила свій дебютний виступ на етапі юніорської серії Гран прі на восьмому місці, набравши за підсумками двох програм 124.87 балів.

На змаганнях, що проходили в Братіславі, учні харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової  змогли заявити про себе, попри те, що у спортивних танцях на льоду важко це зробити відразу. За довільну програму вони отримали 75.42 бали, відкатавши своє «Кабаре» яскраво, з настроєм  і – на «плюси». Технічна оцінка українців склала 41.40, а компоненти судді оцінили у 34.02.

Раніше Галина Чурілова  в коментарі для нашого сайту зазначила, що нинішній  сезон є першим, коли дует виступає на міжнародному юніорському рівні. «Ані 13 років, Володі – 16. Обоє дуже здібні, легкі у катанні, добре відчувають ритм», – сказала тренер.   

Переможцями етапу стали росіяни Єлизавета  Худайбердієва/Микита Назаров – 160.24, на другому місці їх співвітчизники  Єлизавета Шанаєва/Девід Наріжний – 152.42, на третьому американці Еліана Гропман/Йан  Сомервілл – 148.96.

У жіночому одиночному катанні наша Анна Ракович  у довільній програмі під музику Девіда Гарретта була більш переконливою, ніж у короткій, де вона посіла 24-е місце.  Зокрема, 14-річна учениця Олександра Артищенка впевненіше почувалася під час виконання стрибків, хоча й припускалася численних помилок…У довільній  програмі фігуристка набрала 72.70 балів, а її підсумкова оцінка – 109.53. У загальному заліку Анна посіла 19-е місце.

РАКОВИЧ ДОВІЛЬНА

Безперечну перемогу з сумою балів 205.39 здобула росіянка Анна Щербакова. Щоправда , стрибків у чотири оберти, яких очікували, у її програмі не було, але всі елементи учениця Етері Тутберідзе  виконала бездоганно, продемонструвавши також ідеальне ковзання. Другою призеркою стала  також спортсменка з РФ – Анна Тарусіна – 186.68, на третьому місці  – кореянка Ю Єн – 183.98.

Наступний етап юніорської серії Гран прі відбудеться в австрійському місті Лінц  29 серпня-1 вересня.