Український танцювальний дует Анна Чернявська/Володимир Горовий увійшов до «десятки» кращих за підсумками виконання ритм-танцю на стартовому турнірі юніорської серії Гран прі в Братіславі.

Учні харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової, вперше виступаючи на міжнародному рівні в категорії «юніори», витримали конкуренцію і посіли восьме місце у першому виді змагальної програми танцюристів. 13-річна Анна та 16-річний Володимир  за своє танго набрали пристойну суму балів – 49.45. Вони успішно впоралися з елементами, зокрема, якісно виконали підтримку з обертанням четвертого рівня, і отримали  від суддів за техніку 27.79 балів. Друга оцінка склала  21.66 балів.

Перші два місця після виконання ритм-танцю  дісталися російським дуетам – відповідно Єлизаветі Худайбердієвій/Микиті Назарову  (65.01) та Єлизаветі Шанаєвій/Девіду Наріжному (60.51). Третіми з результатом 60.37 йдуть американці Еліана Гропман/Йан  Сомервілл.

З довільним танцем дуети виступлять в завершальний день турніру – 25 серпня.

Менш успішно склався дебют на Гран прі для українських  одиночників. Сьогодні  виступами у довільній програмі завершили свої змагання юнаки. Кращим з двох українців, які брали участь в стартах, став 13-річний Кирило Лішенко.  Він з 110.61 балами посів загальне 19-е місце.  Водночас у довільній композиції учень Дмитра Шкідченка та Аріни Кузнєцової почувався дещо впевненіше, ніж у короткій, де він був 17-им. Але спортсмен поки що не володіє складними елементами, а потрійний  фліп, який він уже виконує на тренуваннях, йому сьогодні не вдався. Довільну Кирила судді оцінили у 70.89 балів.

ЛІШЕНКО ДОВІЛЬНА

Варто зазначити, що юний фігурист вперше у своєму житті взяв участь у міжнародних змаганнях….

Не пишатиметься своїм виступом у Братіславі  15-річний харків’янин Михайло Лейба. Йому не вдалося належним чином налаштуватися і на довільну програму, яку він виконав вкрай невдало. Зокрема, учень Лілії Білецької не зміг зробити жодного стрибка:  кожна його спроба закінчувалася падінням… Фігурист  набрав у довільній лише 58.25 балів. Загальна сума за дві програми склала 92.68 балів, а це – 23-є місце.

ЛЕЙБА ДОВІЛЬНА

У довільній програмі зберіг за собою першу позицію 13-річний канадець Стівен Гоголєв. Чисто стрибнувши  4 Lz, 4T та 4S в каскаді з потрійним тулупом,  спортсмен помилився на потрійних – акселі та лутці. Та все ж попри помарки, його перевага над  рештою учасників була очевидною – він набрав найвищу суму балів як у довільній (148.96), так і загалом (226.63). На другому місці у загальному заліку японець Міцукі Сумото – 210.31, на третьому – Даніель Грассль з Італії – 199.26.