Українські фігуристи здобули право виступити на всіх етапах  юніорської серії Гран прі сезону 2019/2020.

Про це нашому сайту повідомила генеральний секретар Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) Анастасія Макарова.

Вона уточнила, що в спортивних танцях на льоду українці отримали по одній квоті на участь у всіх семи турнірах, які відбудуться в Куршевелі (Франція) 21-24 серпня, Лейк-Плесіді (США) 28-31 серпня, Ризі (Латвія) 4-7 вересня, Челябінську (РФ) 11-14 вересня, Гданьську (Польша) 18-21 вересня, Загребі (Хорватія) 25-28 вересня та Егні (Італія) 2-5 жовтня.

Також по одній квоті мають одиночники – юніори на шести етапах  (крім Челябінська), а юніорки – на п’яти етапах (крім Лейк-Плесіда та Челябінська). У парному катанні Україна здобула право представництва двох спортивних дуетів на всіх етапах, де проводитимуться змагання у цій дисципліні.

«Кількість місць для кожної країни на етапах Гран прі визначається згідно з результатами, показаними спортсменами на останньому  чемпіонаті світу серед юніорів. Водночас, на відміну від «дорослої» серії, в юніорській склад учасників формується не за індивідуальним рейтингом, а за рішенням національних федерацій», – пояснила Анастасія Макарова.

За її словами, найближчим часом президія УФФК прийме рішення  щодо того, хто з фігуристів і в яких турнірах юніорського Гран прі виступатиме.