Українські фігуристи візьмуть участь у всіх етапах юніорської серії Гран прі сезону 2018/2019.

Про це нашому сайту повідомила Генеральний секретар Української федерації фігурного катання(УФФК) Анастасія  Макарова.

«Наразі уже відбувся офіційний розподіл квот для кожної країни на юніорські етапи Гран прі з урахуванням результатів, показаних спортсменами на останньому чемпіонаті світу серед юніорів», – зазначила Анастасія Макарова.

За її словами, кількісне представництво українських фігуристів по дисциплінах виглядає так: у чоловічому одиночному катанні виступить по одному юніору в усіх семи турнірах, у жіночому одиночному катанні – по одній спортсменці у шести турнірах, у спортивних танцях на льоду – по одному юніорському дуету у шести турнірах, у парному катанні – по дві пари на всіх чотирьох етапах, де змагатимуться спортивні пари.

Генеральний секретар УФФК уточнила, що наші танцювальні дуети та юніорки «пропускають» другий етап, який відбудеться в Австрії. Щодо спортивних пар, то змагання у цій дисципліні не будуть проводитися на третьому етапі у Литві, шостому – у Словенії та сьомому – у Вірменії.

«Персональний склад учасників юніорської серії Гран прі буде затверджено Президією федерації за поданням Тренерської ради», – поінформувала Анастасія Макарова.

Нагадаємо, перший етап ЮГП відбудеться 22-25 серпня 2018 року у Братіславі (Словаччина), другий – 29 серпня-1 вересня у Лінці (Австрія), третій – 5-8 вересня у Каунасі (Литва), четвертий – 19-22 вересня у Харбіні (КНР), п’ятий – 26-29 вересня в Остраві (Чехія), шостий – 3-6 жовтня у Любляні (Словенія), сьомий – 10-13 жовтня в Єревані (Вірменія). Фінал – 5-9 грудня у Ванкувері(Канада).