На чемпіонаті України з фігурного катання серед юніорів сезону 2021/2022 визначилися всі переможці та призери. В трьох дисциплінах імена чемпіонів не змінилися – зберегли свій титул спортивна пара Віолетта Сєрова/Іван Хобта (Київ), танцювальний дует Марія Пінчук/Микита Погорєлов(Харків) та одиночниця Катерина Кононенко (Київ). У чоловічому одиночному катанні в юніорів чемпіон новий. На найвищу сходинку п’єдесталу вперше зійшов 17-річний Кирило Марсак (Київ). Учень Дмитра Шкідченка впевнено здобув золоту нагороду, вигравши як коротку, так і довільну програми. Його підсумковий результат – 191.25 балів, а за довільну спортсмен отримав сьогодні від суддів 125.83 балів. Кирило показав добре відпрацьовану програму з досить якісним потрійним акселем, чудовими обертаннями, але на інших стрибкових елементах без втрат не минулося.

Нагадаємо, Кирило Марсак в нинішньому сезоні став також бронзовим призером чемпіонату України серед дорослих.

Після довільної програми на друге місце вийшов одесит Вадим Новіков. Учень Ірини Кланцат чисто виконав всі елементи, на «плюси» впорався з каскадами і отримав за довільну композицію другу суму балів – 121.58. Це відкрило йому дорогу до срібної медалі – 179.62. Бронзову нагороду здобув Гліб Смотров з Білої Церкви. Учень Вадима Честаховського довільну програму відкатав на 116.18 балів, а в загальному заліку набрав 177.80 балів.

В спортивних танцях на льоду харків’яни Марія Пінчук та Микита Погорєлов впевнено лідирували після ритмічного танцю і зберегли першу позицію в довільному. Другий виступ учнів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової судді також оцінили як найкращий (88.33 балів) і танцюристи із загальним результатом 148.06 балів вдруге зійшли на вищу сходинку п’єдесталу.

15-річна Марія Пінчук та 19-річний Микита Погорєлов у нинішньому сезоні мали хорошу змагальну практику на міжнародному рівні. Вони взяли участь у шести турнірах, вигравши Open d`Andorra та посівши другі місця на турнірах в Будапешті та Одесі.

Срібні медалі юніорського чемпіонату України вибороли перспективні київські танцюристи Мирослава Ткаченко та Андрій Капран, яких тренує Марія Тумановська-Чайка. Вони отримали 79.89 балів за довільний танець і 128.45 у підсумку. «Бронза» у новоствореного одеського дуету Ірина Підгайна/Артем Коваль. В довільному танці, як і в ритмічному вони були третіми (74.98) і залишилися на цьому рядку в загальнму заліку – 123.22.

В парному катанні в чемпіонаті взяла участь лише одна пара – Віолетта Сєрова/Іван Хобта (Київ). Учні Філіпа Залевського сьогодні успішно відкатали свою довільну програму (94.27), а загалом набрали 146.56 балів.

Нагадаємо, напередодні дворазовою чемпіонкою України в одиночному катанні юніорок стала Катерина Кононенко(Київ).