Юні українські фігуристи «везуть» додому три нагороди міжнародного турніру  Mentor Torun Cup 2020, що завершився сьогодні в польському місті Торунь.

У спортивних танцях на льоду  в категорії  Basic Novice  на найвищу сходинку п’єдесталу зійшов дует Єлизавета Семенова та Іван Качур, який показав найкращий результат серед десяти пар-учасниць. За три виступи фігуристи отримали від суддів  48.70 балів.  А у категорії Intermediate Novice  срібну нагороду вибороли Ірина Підгайна та Михайло Сандул. Вони були другими в усіх трьох танцях  і набрали загалом 71.44 балів. Ще одне «срібло»,  але у змаганнях Interclub Mentor Torun Cup, здобула Віра Щерблюк. Виступаючи в категорії Gold Girls, вона набрала 47.56 балів. Зазначимо, що всі призери – представники одеської школи фігурного катання.

У «старшій» категорії, юніорській, близьким до нагороди був чемпіон України серед юнаків Гліб Смотров. Після короткої програми він посідав друге місце, але в довільній надмірне хвилювання не дозволило йому виступити  належним чином. Фігурист з Білої Церкви припустився численних помилок у стрибковій частині і посів сьоме місце. За сумою двох програм він став п’ятим з результатом 143.39 балів. В групі сеньйорів срібні призери чемпіонату України у спортивних танцях на льоду харків’яни  Дар’я Попова та Володимир Бєліков  також були п’ятими – 165.40.