У столиці Хорватії фінішував чемпіонат світу з фігурного катання серед юніорів. Чотириденну програму змагань завершали танцюристи та юніорки-одиночниці.

У спортивних танцях на льоду трійка лідерів, яка визначился після ритмічного танцю, зберегла свої позиції і після довільної програми. «Золото» чемпіонату здобув канадський дует Марджорі Лажуа/Закарі Лага, який отримав найвищі оцінки за обидва прокати і у підсумку набрав 176.10 балів. Срібними та бронзовими призерами стали російські спортсмени: Єлизавета Худайбердієва/ Нікіта Назаров зійшли на другу сходинку п’єдесталу – 171.22, а Софія Шевченко/Ігор Єременко – на третю – 170.43.

Український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков повторили  результат, який вони показали на минулорічному юніорському чемпіонаті. Харків’яни знову посіли 11-е місце із загальною сумою балів 140.21, не «дотягнувши» до десятої позиції,яка збільшила б квоту українських танцюристів на наступному ЮЧС. В довільній програмі у Дар’ї та Володимира також 11-а сума балів – 82.33 ( 41.27 за техніку та 41.06 за компоненти).

Не сталося дива для українців і в одиночному катанні дівчат. Наша Анастасія Архіпова, яка сьогодні вийшла на лід у новому, надзвичайно чарівному образі, змінивши зачіску та костюм, дещо невпевнено почувалася у своїй програмі під пісню Джона Леннона «Imagine», зокрема, у її стрибковій частині. Вона помилилася під час виконання каскаду потрійний лутц+потрійний тулуп, потрійного фліпа, не зовсім чистим вийшов і потрійний ріттбергер… За довільну наша фігуристка отримала 96.77 балів (технічні елементи судді оцінили у 46.42,  компоненти – у 48.35 балів). Із загальною оцінкою 146.39 балів Анастасія посіла незвичне для неї 17-е місце.

НАСТЯ КОРОТКА

Дуель за «золото» чемпіонату між двома ученицями російського тренера Етері Тутберідзе виграла Олександра Трусова – 222.89, яка включила до програми три стрибки у чотири оберти. Щоправда, з лутца вона впала, але з четверним тулупом  у каскаді з потрійним тулупом, а також сольним фігуристка впоралася добре. Анна Щербакова, котра лідирувала після короткої програми, у довільній  обмежилася одним стрибком у чотири оберти – лутцем, проте виконати його чисто їй не вдалося. Росіянка набрала 219.94 балів і стала срібною призеркою ЮЧС. На третьому місці американка Тінг Су – 194.41.