Українська спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський на восьмому місці завершила виступи на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів у Загребі.

За підсумками двох програм  фігуристи з Дніпра отримали 140.88 балів, перевищивши на три бали свій кращий результат сезону. Новий персональний рекорд став можливим завдяки успішному виступу в короткій програмі, де Софія та Артем набрали восьму суму – 51.97. Також восьмими вони були і в довільній – 88.91, але досконально впоратися з прокатом програми на музику з кінофільму «Нерви на межі» нашим спортсменам не вдалося. Схоже, назва композиції відповідала їхньому емоційному стану під час виступу… Падіння партнерші  під час каскаду потрійний тулуп+подвійний тулуп, помилки на викиді потрійний ріттбергер (втім, цей елемент фігуристи виконували на змаганнях лише вдруге), а потім на викиді потрійний сальхов не дозволили учням В’ячеслава Ткаченка покращити своє турнірне становище.

Водночас загальний результат виступу Софії Нестерової та Артема Даренського на нинішньому чемпіонаті світу серед юніорів показав прогрес цієї спортивної пари – на ЮЧС-2018  вони були 14-ми.

СОНЯ ПП

Нагадаємо, у цьому сезоні Нестерова/Даренський  змінили тренера, перейшовши від Лілії Батутіної до В’ячеслава Ткаченка. Вони – дворазові чемпіони України, бронзові призери міжнародного турніру Mentor Torun Cup 2018.

Всі нагороди юніорського світового чемпіонату-2019 в парному катанні здобули росіяни. Переможцями стали Анастасія Мішина/Олександр Галлямов – 188.74, срібні медалі у Аполлінарії Панфілової/Дмитра Рилова – 188.17, бронзові – у Поліни Костюкович/Дмитра Яліна – 181.59.