Український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков посідає  11-е місце після виконання ритмічного танцю на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, що триває в столиці Хорватії.

Харківські фігуристи, для яких нинішній чемпіонат уже третій за ліком, отримали за свій прокат 57.88 балів. Увійти до «десятки» українцям не дозволила технічна оцінка (29.31) – у цій складовій вони поступилися  французькому дуету – Євгенії Лопарєвій/Жофре Бріссо. Зате у компонентах Попова/Бєліков  більше, ніж на два бали обійшли своїх найближчих конкурентів  і перед довільною програмою програють їм загалом лише 0.11 бала.

Лідирують у змаганнях танцюристів канадці Марджорі Лажуа/Закарі Лага – 70.14. На другій та третій позиціях розташувалися російські дуети – відповідно Єлизавета Худайбердієва/Нікіта Назаров – 68.69 та Софія Шевченко/Ігор Єременко – 67.56.

Чемпіони та призери у спортивних танцях на льоду визначаться 9 березня.

Сьогодні увечері з довільними програмами виступлять спортивні пари. Українці Софія Нестерова/Артем Даренський після виконання короткої програми посідають  восьме місце – 51.97. Вони вийдуть на лід  дев’ятими.