Танцювальний дует з Харкова Дар`я Попова/Володимир Бєліков успішно стартував на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів,який триває у Тайбеї. Після виконання короткого танцю українці посідають 11-е місце з оцінкою 52,47 балів.

Учні Галини Чурілової та Мар`яни Козлової продемонстрували досить чистий прокат своєї короткої програми і впевнено вийшли у наступний раунд змагань. За техніку фігуристи отримали від суддів 28,04 бали,друга оцінка була нижчою – 24,43.

Зазначимо, що спортсмени виступають разом лише дев`ять місяців,причому Володимир з іншою партнершою – Анжелікою Юрченко уже брав участь у юніорському чемпіонаті світі – торік у Дебрецені пара посіла 15-е місце. Для 15-річної Дар`ї це перший досвід виступів у змаганнях такого рівня. Попри це, сьогодні на льоду «Тайбей арени» українські фігуристи витримали конкуренцію і заявили про себе як про перспективний дует.

Наскільки обґрунтовані їхні(і наші) надії,покаже довільна програма,з якою танцюристи виступлять 18 березня.

Перед вирішальним стартом не надто впевнено почуваються лідери – росіяни Алла Лобода/Павєл Дрозд. За коротку програму вони отримали 67,59 балів,але їм буквально наступають на п`яти брат та сестра Рейчел і Майкл Парсонс(США) – 67, 29. Незадовго до змагань американці заявили,що докладуть максимум зусиль,щоб виграти нарешті юніорський чемпіонат,який для них уже п`ятий за ліком, а в активі – лише одна срібна медаль.

Третє місце посідає російський дует Анастасія Скопцова/Кіріл Альошин – 63,38.

Сьогодні у «Тайбей арені» також виступлять юнаки,які покажуть довільні програми. Український фігурист Ярослав Паніот за результатами короткої програми посідає 10-е місце.