Український фігурист Ярослав Паніот залишився у десятці кращих юніорів світу в одиночному катанні! На світовому чемпіонаті у цій віковій категорії,який відбувається у Тайбеї, 19-річний спортсмен зміг утримати 10-у позицію і після виконання довільної програми, яку судді оцінили у 136,54 бали. І хоча Ярослав відкатав її не так вдало,як коротку,припустившись помилок під час виконання стрибків,за результатами двох програм він набрав рекордні для нього 208,57 балів.

Таким чином,Паніот своїм успішним виступом забезпечив участь уже двох українських фігуристів у наступному юніорському чемпіонаті світу.

Тим часом,у стані претендентів на нагороди інтрига зберігалася до останнього учасника. Ситуацію збурив своїм чудовим прокатом американський фігурист Вінсент Джоу. Виразна програма,бездоганно виконані стрибки,з яких три – у чотири оберти (лутц та два сальхова) забезпечили йому високу оцінку за техніку(104,66), а відтак і перемогу.Сума балів чемпіона склала 258,11,причому після короткої програми він посідав лише 5-е місце.

16-річний Вінсент Джоу вперше здобув золоту медаль змагань такого високого рангу. Торік на ЮЧС-2016 він був п`ятим,після чого упродовж сезону посідав друге та третє місця на юніорських етапах Гран прі. Він став другим і на чемпіонаті США,поступившись Нетану Чену. До речі, з цим фігуристом працює Теммі Гембл,котра є також тренером Ярослава Паніота.

Срібну та бронзову народи здобули на ЮЧС-2017 росіяни відповідно Дмитро Алієв-247,31 та Олександр Самарін – 245,53.

Завтра з короткою програмою виступлять фігуристки. Україну презентуватиме Анастасія Гожва