Спортивна пара з Дніпра Софія Нестерова/Артем Даренський завершила перший у своїй кар’єрі чемпіонат світу серед юніорів на 14-му місці.

На змаганнях, що тривають у столиці Болгарії, спортсмени набрали за підсумками двох програм  117.73 балів. У короткій програмі вони були також 14-ми, а довільну виконали не надто вдало. Відсутність досвіду виступів на світовій арені не дозволила учням Лілії Батутіної показати належний прокат. Дует припустився ряду помилок, одна з них,під час виконання каскаду,призвела до падіння партнерші. У підсумку фігуристи отримали за довільну 73.82 балів і посіли 15-е місце.

Нагадаємо, 14-річна Софія Нестерова та 16-річний Артем Даренський стали виступати разом менше,ніж півроку тому. Причому, Софія розпочинала нинішній сезон як одиночниця, а Артем раніше виступав з іншою партнершою – Анастасією Смірновою. Підготовку спортсменів до важливих стартів дещо «загальмувала» травма ноги Нестерової,водночас,на думку тренера Лілії Батутіної, вони з кожним днем додають у своєму катанні. Вочевидь, досвід,набутий на ЮЧС у Софії, цей процес прискорить.

Чемпіонами світу серед юніорів у парному катанні стали росіяни Дар’я Павлюченко/Денис Ходикін, які виграли і коротку, і довільну програми – 180.53 балів. Наступні призові місця дісталися також спортивним парам з Росії: друге місце залишилося за Поліною Костюкович/Дмитром Яліним –167.99, а третє,потіснивши китайських фігуристів Гао Юймен/Се Чжун, посіли Анастасія Мішина/Олександр Галлямов – 167.24.

Завтра,9 березня, коротку програму покажуть юніорки. Українська фігуристка Анастасія Архіпова стартує під 28-м номером. Загалом на лід вийдуть 44 спортсменки. Увечері – довільна програма у спортивних танцях на льоду. В українців Дар’ї Попової/Володимира Бєлікова – 11-й стартовий номер.