Українська спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський подолала кваліфікаційний бар’єр на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів і виступить  у довільній програмі.

На змаганнях, що тривають у столиці Болгарії, дебютанти ЧС після виконання короткої програми посіли 14-е місце.  Учні Лілії Батутіної, котрі мають зовсім невеликий «стаж» спільних виступів, показали свій кращий прокат композиції «Очі чорні», набравши 43.91 балів (24.59 за техніку та 19.32 за компоненти).

А правлять  бал у парному катанні на нинішньому чемпіонаті російські дуети. Вони сформували лідируючу групу,посівши перші два місця після короткої програми. Найкращий результат у Дар’ї Павлюченко/Дениса Ходикіна – 63.12.  За ними розташувалися  Поліна Костюкович/Дмитро Ялін – 61.77. Третіми йдуть бронзові призери юніорського ЧС-2017, китайські фігуристи Гао Юймен/Се Чжун – 59.55.

З довільною програмою спортивні пари виступлять  8 березня у вечірній сесії. Перед ними коротку програму покажуть юніори. У числі учасників двоє українців – Іван Павлов ( 43-й стартовий номер) та Іван Шмуратко, який стартує 5-им.  Загалом на лід вийдуть 48 одиночників.  До довільної програми буде кваліфіковано 24 спортсмена.