Український танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков  успішно стартував на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, який розпочався у столиці Болгарії.

Учні харківських тренерів Галини Чурілової та Мар’яни Козлової  за виконання  свого короткого танцю (Ча-ча-ча) отримали 55.56 балів і посідають дев’яте місце серед 28 танцювальних пар, що змагалися у цьому виді програми. Технічна оцінка склала 28.84, компоненти судді оцінили у 26.72.

Початок чемпіонату світу  у Софії для Дар’ї та Володимира виявився вдалішим, ніж минулорічного у Тайбеї. Там наші фігуристи, котрі на той час ще й року не виступали разом,  завершили коротку програму на 11-й позиції. Нині шанси дуету успішно виступити й у довільній програмі та зберегти місце у топ-10 видаються вищими. Українці упродовж сезону помітно прогресували, а сьогодні продемонстрували впевнений та чистий прокат.

Довільну програму 20 кваліфікованих танцювальних пар покажуть 9 березня. З лідируючих позицій почнуть виступ росіяни Анастасія Скопцова/Кіріл Альошин,які набрали найбільшу суму балів – 66.44.  Досить відчутно відстають від них канадці Маріорі Ладжоі/Закарі Лага – 62.39. Третім йде ще один російський дует Аріна Ушакова/Максим Некрасов – 61.29.

Сьогодні увечері з короткою програмою вийдуть на лід спортивні пари. Україну представляють вихованці Лілії Батутіної  Софія Нестерова/Артем Даренський з Дніпра. У наших фігуристів – четвертий стартовий номер.