Українському фігуристу Івану Павлову не вдалося потрапити до призової трійки чемпіонату світу серед юніорів у чоловічому одиночному катанні.

На змаганнях, що тривають у столиці Болгарії, учень Марини Амірханової  набрав за підсумками двох програм  206.38 балів – надто мало, щоб претендувати на високе місце. У короткій програмі наш фігурист був четвертий і для того, щоб розвинути успіх, йому належало у довільній подолати жорстку конкуренцію з боку цілої низки фігуристів, відставання яких один від одного після першого виду було мінімальним.

19-річному спортсмену не вдалося це зробити попри те, що він з легкими високими стрибками, якісним ковзанням загалом добре виглядав у своєму «Кривавому діаманті». Павлова підвів каскад  на початку програми, проте з рештою елементів він впорався добре. Після його прокату суддівська математика виглядала так: 135 балів загалом, а це «season best» для Івана, 70.53 за техніку та 64.80 за компоненти. У підсумку – восьме місце і у довільній, і у загальному заліку, що дозволить Україні представити на наступному ЮЧС двох фігуристів у чоловічому одиночному катанні.

Нагадаємо, за останні 25 років українські фігуристи не піднімалися на світовий юніорський подіум в одиночному катанні. Востаннє  це відбулося у 1993 році, коли Євген Плюта блискуче виграв  золоту медаль чемпіонату світу у цій віковій категорії.

Боротьба ж за найвищу нагороду на нинішньому ЧС стала драматичною та несподіваною.  Лідер – американець Олексій Красножон під час невдалого виконання сальхова у чотири оберти зазнав травми і був вимушений знятися зі змагань. У цій ситуації «золото» дісталося росіянину Олексію Єрохову, який показав далеко не кращий прокат довільної програми, – 231.52. На друге місце вийшов також представник РФ – Артур Даніелян з результатом  218.76. «Бронзу» виборов італієць  Маттео  Ріццо – 211.58.

У вечірній сесії з довільною програмою виступлять  юніорки. Українка Анастасія Архіпова  після короткої програми посідає 10-е місце.