Спортивна пара Катерина Дзицюк та Іван Павлов посіла 12-е місце на чемпіонаті світу з фігурного катання серед юніорів, який триває в Талліні. Підсумковий результат наших спортсменів – 132.96 балів.

Короткий прокат українці завершили на 13-й позиції, набравши 47.45 балів. У довільній програмі (саундтрек до фільму «Великий Гетсбі») фігуристи виглядали помітно впевненішими. На початку виступу вони добре виконали потрійну підкрутку та каскад потрійний сальхов+подвійний сальхов через ойлер. Але у подальшому виникли проблеми з викидом потрійний сальхов та підтримкою, а після успішного подвійного акселя «не пішов» і викид потрійний ріттбергер. Водночас Катерина та Іван за рахунок найвищої для них технічної оцінки – 44.55 балів змогли перевершити своє особисте досягнення у довільній програмі, яке нині становить 85.51 балів. Компоненти судді оцінили у 40.96 балів. Ці показники забезпечили українській парі 12-е місце у другому прокаті.

Нагадаємо, в цьому сезоні 15-річна Катерина Дзицюк та 21-річний Іван Павлов стали чемпіонами України в парному катанні, а також успішно виступили на двох етапах юніорської серії Гран прі, посівши сьомі місця на турнірах в Польщі та Хорватії. На юніорському чемпіонаті світу пара виступала вперше (Іван Павлов раніше брав участь в ЮЧС як одиночник-авт).

Чемпіонами світу серед юніорів стали росіяни Аполінарія Панфілова/Дмитро Рилов, котрі виграли обидві програми і набрали загалом 195.96 балів. На минулорічному, дебютному для них юніорському чемпіонаті світу, російські фігуристи здобули срібні нагороди. У нинішньому сезоні пара Панфілова/Рилов не програла жодного турніру, перемігши на двох етапах та у фіналі юніорської серії Гран прі, а також на зимових юнацьких Олімпійських іграх. 

На п’єдестал ЮЧС-2020 у парному катанні зійшли ще два  спортивні дуети з Росії. Срібні медалі вибороли

Ксенія  Ахантьєва/Валерій Колесов – 174.85, а бронзові Юлія Артем’єва/Михайло Назаричев – 171.18.

У спортивних танцях на льоду 29 дуетів вийшли сьогодні на лід  з ритмічним танцем. Українці Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров постаралися максимально викластися у своєму танці, але цього разу не всі елементи вдалося виконати на високому рівні. У підсумку учні Марії Тумановської-Чайки набрали 55.98 балів, отримавши 29.64 за техніку та 26.34 за компоненти. Перед довільною програмою вони посідають 14-е місце.

Виграли ритм-танець російські фігуристи Єлизавета Шанаєва/Девід Наріжний – 70.03. Впритул до лідерів йдуть грузинські танцюристи Марія Казакова/Георгій Ревія – 69.98, на третій позиції американці Ейвонлі Нгуєн/Вадим Колесник – 68.27.

З довільним танцем дуети виступлять 7 березня.

B80W1039 f2056