Людям, які have their head in the clouds, доводиться складно: вони плутають час і місце зустрічі, запізнюються на важливі наради, забувають сумки з важливими документами. Вправи на концентрацію кочують з книги в книгу, користуються шаленою популярністю. Але вчені впевнені: нам корисно іноді have our head in the clouds.

Вважається, що ті, хто have their head in the clouds, краще засвоюють інформацію і ефективніше планують майбутнє, при цьому, набагато менше тривожаться і переживають про ті чи інші речі.

Отже, давайте розберемо фразу:

HAVE YOUR HEAD IN THE CLOUDS

Слова:
have – мати;
your – твій;
head – голова;
in – в;
the clouds – хмари. Дослівне значення:
«мати свою голову в хмарах». Вимова:
«хев ер хед ін зе клаудз».

Вживання:
to think about something in a way that is not practical , especially when you think things are much better than they really are думати про що-небудь нераціонально, часто вважаючи, що щось набагато краще, ніж воно є насправді

Українською ми в такому випадку говоримо: «витати в хмарах».

наприклад:

She has her head in the clouds and does not care about anything . Вона витає в хмарах і ні про що не хвилюється.

Походження:
Фраза з’явилася в середині 17-го століття. У той час у людей не було літаків, тому небо і хмари вважалися недоступними або неможливими для людей. Тому, коли людина говорила неможливі або дурні речі або неправильно оцінював ситуацію, люди зазвичай говорили йому, щоб він серйозно ставився до реальності і спустився з небес.

Чим корисно витати в хмарах?

Як правило, ми засуджуємо тих, хто, занурившись у власні думки, здавалося б, зовсім забуває про поточні справи і заняттях. Однак, подібне байдикування може надавати позитивний вплив на наше життя і приносити користь іншим людям і суспільству в цілому.

Справа в тому, що при відсутності зовнішніх подразників мозок як би звертається всередину себе. Не думати ні про що неможливо, це міф: потік свідомості не залишає нас ні на секунду, і розумова робота йде навіть уві сні.

Насправді, коли ми витаєм в хмарах, наш мозок переробляє вже інформацію, яка надійшла, і адаптує нашу психіку до нових вражень, що допомагає більш адекватно сприймати світ і своє місце в ньому, а також вирішувати різні практичні завдання.

До речі, практично всі генії, автори видатних творів і відкриттів не відрізнялися великою товариськістю і вміли відмовлятися від дійсності.

Тому не завадить хоча б чверть години в день витати в хмарах. Це, безперечно, зможе змінити ваше життя на краще.

Джерело: easyspeak.ru