Чим вразив світ Юдзуру Ханю? Та чому плакала публіка від його виступу в Нагано?

Японський фігурист Юдзуру Ханю встановив два світових рекорди на чемпіонаті етапу серії Гран-Прі в Нагано.

За підсумками короткої програми, японський фігурист набрав просто космічні 106.33 балів. Фігурист виконав каскад із четвертного і трійного тулупів, а також четверний сальхов і трійний аксель. Судді щедро нагородили фігуриста високими оцінками за всі елементи програми.

Після феєричного виступу Ханю, японські вболівальники на трибунах, не могли стримати свої емоції, які їх переповнювали, деякі навіть не приховували сліз радості за свого фігуриста.

Але, найбільш сенсаційним прокатом стала власна довільна програма японського фігуриста. За неї він отримав рекордні 216.07 балів.

Спортсмен дуже чисто від”їздив всю програму, виконавши три четвертних стрибка. Його технічна оцінка перевищила 118 балів, а за компоненти програми судді поставили фігуристу – 97.20 зі 100 можливих.

Коли  Юдзур Ханю побачив свої кінцеві результати, фігурист сам не міг стримати сліз радості від таких високих оцінок та результату виконаної роботи.

Спільна сума балів за дві програми на заключному етапі Гран-Прі у японського фігуриста складала – 322.40 балів, забезпечив йому при цьому –  перше місце і гарантований вихід в фінал Гран-Прі, який відбудеться в Барселоні в грудні.