Ярослав Паніот приніс вибачення Українській федерації фігурного катання за своє інтервью, яке він дав SPORT 24   26 січня 2021 року. Його лист із вибаченнями і переклад публікуємо повністю. 

Шановна Президія Української федерації фігурного катання. 

Я висловлюю щиру вдячність за включення мене до RELEASE LETTER. Я можу приймати участь у змаганнях у США як член федерації Сполучених Штатів. Я не міг би досягнути своїх спортивних цілей у майбутньому як громадянин США без вашої підтримки у цьому питанні. 

26 січня 2021 року я дав інтервью виданню  SPORT 24, де опубліковано вкрай спірні коментарі, які я ніби-то надав. Я вважаю, що це зроблено через вкрай поганий переклад та неточно відображено моі стосунки із УФФК.  Я дійсно не можу пояснити чому ця історія так негативно відобразилась не тільки на моїх відносинах із УФФК, але й створило  вкрай негативні  стосунки із суперниками протягом ковідного періоду на моїй колишній ковзанці. В історії із Евгеном Плющенко, до якого я відчуваю щиру повагу, в статті все сильно перероблено та надано сенсаційності для більшого ефекту. Усе це турбує мене. Найбільше розчарування я отримав від дуже поганого перекладу статті, що знецінює моі відношення із УФФК як в минулому так і зараз. В мене не має причини, бажання або наміру говорити щось, що погано відобразиться на УФФК. Я глибоко розчарован усім, що сталося і щиро прощу прийняти моі вибачення. 

Як я і писав у своєму листі у 2019 році, я залишаюсь вкрай вдячним за підтримку та надання багатьох можливостей від УФФК виступати  на найвищому рівні у фігурному катанні. Це була моя мрія з дитинства, яка здійснилась за допомоги УФФК, які допомогли мені досягнути своїх цілей. Я завжди буду поважати та цінувати вашу підтримку та відношення. 

ЯРОСЛАВ ПАНІОТ