Чемпіон України  у чоловічому одиночному катанні Ярослав Паніот  візьме участь у двох етапах серії Челленджер. Через два тижні він стартуватиме в турнірі  U.S.International Figure Skating Classic  у Солт-Лейк-Сіті (другий етап), який відбудеться 12-16 вересня. Торік українець успішно виступив на цих змаганнях, посівши у загальному заліку четверте місце.

Паніот  заявлений також для участі у турнірі Finlandia Trophy (сьомий етап), який приймає фінське місто Еспоо 4-7 жовтня. Після цього він  вперше вийде на лід «дорослої» серії  Гран прі – дебют відбудеться на NHK Trophy  в Хіросімі (Японія) 9-11 листопада.

Український фігурист продовжує підготовку в  Колорадо Спрінгс (США) на відомій World Arena Ice Hall під керівництвом Теммі Гембл. В інтерв’ю нашому сайту він, зокрема, зазначив, що в його новій довільній (під один з хітів ірландського рок-гітариста Геррі Мура)  три стрибки у чотири оберти – фліп, тулуп у каскаді з потрійним тулупом та тулуп соло.  А контент короткої, за його словами, складається зі фліпа у чотири оберти, каскаду 4Т+3Т, потрійного акселя, обертань, доріжки кроків.

Нагадаємо, Ярослав Паніот в нинішньому сезоні уже взяв участь в одному турнірі – Philadelphia Summer International, де посів п’яте місце.