Український фігурист Ярослав Паніот чудовим прокатом короткої програми забезпечив собі лідерство на міжнародному турнірі  Tallinn Trophy, який є дев’ятим, передостаннім етапом серії «Челленджер».

На змаганнях, що тривають у столиці Естонії, 19-річний українець  продемонстрував потужний  і чистий прокат своєї програми «Ромео і Джульєтта». У заліку нашого фігуриста чудово виконані стрибки,зокрема,каскад 4 тулуп+3 тулуп,потрійний аксель, потрійний лутц ріппон, досить високі рівні на інших елементах. При цьому учень американського тренера Теммі Гембл побив усі персональні рекорди у короткій програмі.  Загальну суму він збільшив з 77.20 до 81.25 балів,які набрав сьогодні. Відповідно рекордною для нього була технічна оцінка – 45.70. Саме за рахунок цього показника Ярослав випередив росіянина Дмитра Алієва. За компоненти Паніот також отримав найвищі у сезоні бали– 35.55, але все ж програв супернику  2.20 бали.

Таким чином, у Алієва, котрий йде на другому місці, загалом 80.88 балів, третя позиція у Олексія Красножона(США) – 80.20.

Ці троє лідерів значно відірвалася в оцінках від решти учасників, а за щільністю результатів самої трійки можна передбачити цікаву й напружену боротьбу у довільній програмі,з якою фігуристи виступлять завтра,24 листопада. Нагадаємо, Ярослав Паніот виступає у цьому сезоні з новою довільною на музику Вівальді «Чотири сезони».

Сьогодні зі своїми короткими програмами виступили також танцювальні дуети. Українці Дар’я Попова/Володимир Бєліков  з результатом 53.40 посідають восьме місце. Лідирує  польська пара Наталія Калішек/Максим Сподирев – 67.94. Довільний танець фігуристи покажуть також 24 листопада.

У цей час тривають змагання у жіночому одиночному катанні,які завершаться пізно увечері. Україну представляє Анна Хниченкова.