Український фігурист Ярослав Паніот зійшов на третю сходинку п’єдесталу міжнародного турніру Tallinn Trophy, не втримавши лідируючі позиції, на яких він перебував після виконання короткої програми. Загальна сума, яку набрав українець, значно нижча від його найкращого результату і становить  221.23.

Ярослава «підвів» виступ у довільній, де він був далеко не таким переконливим, як у короткій. Фігурист припустився  ряду помилок у стрибковій частині програми, зокрема, у нього «не пішли»  стрибки у чотири оберти, водночас  каскад 4Т+3Т він може записати собі в актив. Наприкінці програми Паніот,  хоча й «не здався без бою», але все ж напруження фізично не витримав. З двома падіннями він отримав за довільну 139.98 балів – 71.78 за техніку та 70.20 за компоненти і пропустив вперед росіянина Дмитра Алієва та американця Олексія Красножона. Останній виграв у нашого спортсмена  за рахунок вищої оцінки за компоненти.

У такому ж порядку ці фігуристи розташувалися і у загальному заліку: у Алієва 235.10 балів,у Красножона –  222,39.

Нагадаємо, 19-річний Ярослав Паніот уже рік тренується у відомого американського тренера Теммі Гембл. Раніше в  інтерв’ю нашому сайту фігурист зазначав, що тренер взялася за нього «всерйоз» і докладає максимум зусиль для того,щоб він прогресував.  Сама Гембл дає високу оцінку українцю. «Яро(Паніот)…суперталановитий і я дуже рада,що можу з ним працювати», – сказала вона американському виданню «The Press Enterprise».

У вересні Ярослав Паніот на міжнародному турнірі в Оберсдорфі здобув для України ліцензію на участь у зимових Олімпійських іграх-2018 у чоловічому одиночному катанні. Тепер він готується до відбіркових змагань – грудневого чемпіонату України, на яких буде названо імена тих, хто у лютому вирушить до олімпійського Пхьончхану. А суперник у Ярослава буде серйозний – Іван Павлов, котрий нині тренується у Марини Амірханової.

Ще одна претендентка на звання олімпійця – Анна Хниченкова також бере участь у Tallinn Trophy. Вона уже виступила з короткою програмою і посідає після її виконання десяте місце. Фігуристка загалом непогано виглядала у своїй програмі, зокрема, вдало виконавши каскад потрійний тулуп+потрійний тулуп, але «втратила» на падінні з потрійного лутца. Відтак її оцінка  за техніку – 29.62 значно нижча, ніж учениця В’ячеслава Ткаченка отримувала на попередніх стартах. Компоненти у фігуристи були дещо кращими – 25.20, а загальний результат за виконання короткої програми становить 53.82 балів.

Лідирує у турнірі жінок росіянка Станіслава Константінова  – 64.41.

З довільною програмою фігуристки виступають сьогодні і завершать її пізно увечері.

У спортивних танцях на льоду український дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков  посів загальне дев’яте місце з результатом 136.06 балів.  У довільній програмі,як і у короткій фігуристи були восьмими і з урахуванням падіння набрали 82.66 балів.

Зазначимо,що на початку сезону Володимир Бєліков зазнав серйозної травми, наслідки якої ще позначаються на прокатах цієї талановитої пари. І все ж, попри цю неприємність, варто відзначити прогрес у катанні учнів харківського тренера Галини Чурілової, котрі у цьому сезоні гідно виступили на двох етапах юніорського Гран прі, а їхній дебют на дорослому рівні на нещодавньому турнірі Volvo Open Cup у Ризі увінчався для них рекордними балами та другим місцем.