Український фігурист Ярослав Паніот посів п’яте місце на традиційному турнірі  Philadelphia Summer International 2018.  Він набрав за сумою двох програм  190.55 балів.

У короткій програмі українець  був другим, хоча й мав проблеми зі стрибками, зокрема, фліпом  у чотири оберти (67.87). Так само «не пішли» стрибки у Ярослава і у довільній, де він отримав «мінуси» за  виконання того ж четверного фліпа, а також четверного тулупа. Водночас каскад 4Т+3Т фігурист зробив добре. Втративши два бали – за падіння та порушення часу Паніот показав у довільній  п’ятий результат 122.68 ( 56.66 за техніку та 68.02 за компоненти).

Переможцем змагань у чоловічому одиночному катанні став американець Ендрю Торгашев – 206.41.

Нагадаємо, Ярослав Паніот вдруге бере участь у турнірі Philadelphia Summer International. В 2017 році він посів друге місце у загальному заліку.  У нинішньому сезоні 20-річний фігурист дебютує у «дорослій» серії  Гран прі. Він виступить  у змаганнях четвертого етапу – NHK Trophy  в Хіросімі (Японія) 9-11 листопада. Ярослав Паніот заявлений також  для участі у турнірі U.S.International Figure Skating Classic серії Челленджер, який відбудеться у Солт-Лейк-Сити (США) 12-16 вересня.

Український спортсмен  наразі тренується  у Колорадо Спрінгс (США) на відомій World Arena Ice Hall,  куди перенесла свою тренувальну базу його тренер Теммі Гембл. Раніше він повідомив нашому сайту, що у нього нова довільна програма –  під один з хітів ірландського рок-гітариста Геррі Мура.