Український фігурист Ярослав Паніот посідає 10-е місце після виконання короткої програми на чемпіонаті світу серед юніорів,що стартував сьогодні у Тайбеї. Його прокат судді оцінили у 72,03 балів, з них 39,39 спортсмен отримав за техніку та 32,64 – за компоненти.

На льоду «Тайбей арени» 19-річний українець успішно впорався з усіма елементами,зокрема,чисто виконав каскад потрійний фліп+потрійний тулуп, чудово стрибнув потрійний аксель. Це був його кращий прокат короткої програми у сезоні,про що свідчить і новий персональний рекорд,який раніше становив 69,09 балів.

Музичним супроводом програми Ярослава була увертюра-фантазія Чайковського «Ромео і Джульєтта».

На лідируючій позиції розташувався Дмитро Алієв(РФ) – 83,48 балів. Друге та третє місця відповідно у південнокорейського фігуриста Чжун Хван Ча – 82,34 та росіянина Олександра Самаріна – 82,23. За результатами спортсмени йдуть досить щільно,тому важко спрогнорзувати,як розгорнеться боротьба за нагороди. Нагадаємо,що на ЮЧС-2016 ізраїльтянин Даніель Самохін,завершивши коротку програму 9-м,зміг після довільної посісти перше місце й стати чемпіоном. Щоправда,цього разу фігурист практично уже втратив шанси на будь-яку нагороду: у короткій він припустився помилок в усіх стрибках, упав й наразі посідає 16 місце.

З довільною програмою фігуристи виступлять завтра,16 березня