Чемпіон України у чоловічому одиночному катанні Ярослав Паніот переїхав до Колорадо Спрінгс  і наразі  розпочав підготовку на знаменитій World Arena Ice Hall,  куди перенесла свою тренувальну базу його тренер Теммі Гембл.

«Незабаром два тижні, як ми прибули з Каліфорнії до Колорадо Спрінгс. Тепер я тренуюся тут» – заявив фігурист в інтерв’ю нашому сайту.

Він зазначив, що інтенсивно працює над новою довільною програмою, водночас з короткою виникли певні проблеми.

«На жаль, постановник потрапив до лікарні, тому не виключено, що залишимо коротку з попереднього сезону ( «Ромео і Джульєтта»-авт.). Це питання зараз у процесі вирішення», – уточнив Ярослав Паніот.

Нагадаємо,  20-річний український фігурист упродовж двох років тренується в групі відомого американського тренера Теммі  Гембл. Після Олімпійських ігор у Пхьончхані Гембл прийняла рішення щодо продовження роботи зі своїми групами  в олімпійському центрі США  в Колорадо Спрінгс.  До цього вона понад 20 років працювала з фігуристами в «Ice Town» в Ріверсайді (Каліфорнія), де тренувався також Ярослав Паніот.

«Олімпійський навчальний центр включає у себе всі ресурси (для підготовки фігуристів) і я хочу бути у цьому середовищі», – цитує тренера агенція Associated Press. За словами Гембл, пропозицію приєднатися до елітної групи фігуристів та тренерів, що базується на World Arena у Колорадо Спрінгс, вона отримала ще півтора роки тому. На переїзд  її мотивувала Олімпіада і «нові завдання» з підготовки олімпійців, які вона поставила перед собою у найближчі чотири роки. Теммі Гембл також заявила, що, залишаючись основним тренером для своїх спортсменів, вона планує також  скористатися досвідом інших фахівців одного з найкращих світових  центрів фігурного катання.