Одиночник Ярослав Паніот  першим серед українських фігуристів прибув до олімпійського Пхьончхана.

Хоча програма у чоловічому одиночному катанні розпочинається 16 лютого, міні-команда американського тренера Теммі Гембл, яка працює також з українцем, уже на місці. Крім Ярослава, Гембл «привезла» на Олімпіаду ще двох одиночників – Карен Чен та Вінсента Чжоу. У ці передстартові дні усі її вихованці перебувають у центрі уваги мас-медіа,причому, не лише на тренувальній ковзанці, але й поза нею. Так, Ярослав та Карен знялися на тлі креативно оформленого бігборду із зображенням українського та американського національних прапорів з написом «Карен, Вінсент,Яро». Фотографи охоче знімали також нашого фігуриста разом з його тренером, крім того, Ярослав провів для своїх уболівальників автограф-сесію.

Нагадаємо, 20-річний Ярослав Паніот понад рік тренується у США у відомого тренера Теммі Гембл. Серед досягнень фігуриста у нинішньому сезоні – призові місця на міжнародних турнірах  у Філадельфії та Таллінні. У вересні 2017 року він виборов для України ліцензію на участь у Олімпійських іграх-2018. Після цього,ставши чемпіоном України, здобув право власного виступу на олімпійських змаганнях у чоловічому одиночному катанні.

Фігурист представить на Олімпіаді коротку програму на музику Чайковського «Ромео і Джульєтта» та довільну – на музику Вівальді «Чотири сезони».

Фото надано прес-службою Національного олімпійського комітету України.