19-річний український фігурист Ярослав Паніот четвертим завершив турнір серії «Челленджер» International Figure Skating Classic у Солт-Лейк-Сіті(США). Він отримав у сумі 233,16 балів і зміг піднятися на дві сходинки вище – після короткої програми Паніот був шостим.

У довільній («Чотири сезони» Вівальді) українець продемонстрував досить якісне катання,показавши свій кращий результат – 155,96,хоча й не всі ключові елементи були виконані чисто. Зокрема,після вдалих фліпа у чотири оберти та касаду з тулупа у чотири оберти та потрійного тулупа на початку програми, Ярослав припустився помилок під час виконання потрійного акселя,а також тулупа у чотири оберти. Водночас його технічна оцінка була досить високою – 86,46 (за компоненти – 70,50, 1 бал судді зняли за порушення часу виконання).

Виграв цьогорічний U.S.Classic американець Нетан Чен – 275,04. Свою довільну він суттєво спростив,але виконав її практично безпомилково(183,24).

Нагадаємо, турніри International Figure Skating Classic та Lombardia Trophy, який проходить у цей же час в італійському Бергамо, є першим етапом серії «Челленжер». В Італії Україну презентує танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін, яка після короткої програми посідає четверте місце. З довільним танцем фігуристи виступлять сьогодні увечері