Український фігурист Ярослав Паніот дебютував у «дорослій» серії Гран прі, виступивши сьогодні з короткою програмою  на її четвертому етапі – турнірі NHK Trophy, який розпочався в Хіросімі (Японія).

Паніот вийшов на лід  з не до кінця залікованою травмою, що, вочевидь, відбилося на його катанні.  Із заявленого серйозного стрибкового контенту, який включав, зокрема, два стрибки у чотири оберти, йому вдалося добре виконати каскад четверний тулуп+потрійний тулуп. Водночас  фігурист  зробив потрійний фліп замість задекларованого четверного, а з потрійним акселем зовсім не впорався. При цьому учень В’ячеслава Загороднюка продемонстрував хороше ковзання.

Оцінка Ярослава Паніота за коротку програму  була далека від його «season best»  – 68.59. Це – 9-е місце. А перше місце, попри падіння під час виконання тулупа у чотири оберти і відсутність каскаду, посів японець Шома Уно – 92.49. Друга та третя позиції у росіян відповідно Сергія Воронова – 91.37 та Дмитра Алієва – 81.16.

З довільною програмою фігуристи  виступлять  10 листопада.  Початок о 12.30 за київським часом. А розпочнеться цей день ритмічним танцем у спортивних танцях на льоду. Серед дев’яти дуетів, які стартують о 5.45 за київським часом, – український Олександра Назарова/Максим Нікітін.