Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін

здобув прогнозовану перемогу на турнірі LuMi Dance Trophy зі спортивних танців на льоду, який завершився сьогодні в Одесі.

В змаганнях дорослої категорії харків’янам не було рівних. Вони впевнено виграли ритмічний танець і мали значну перевагу над суперниками в довільному.

Свою програму на музику французького композитора Рене Обрі, в якій спортсмени зображають французьких мімів, вони відкатали легко, невимушено, отримавши високі рівні практично на всіх елементах. Довільний танець учнів Галини Чурілової судді оцінили у 115.64 балів. А за підсумками двох виступів вони набрали 191.95 балів і більше, ніж на 30 балів обійшли білорусів Вікторію Семенюк/Іллю Юхимука, які посіли друге місце – 160.25. Третіми фінішували Юлія Жата/АкалінБерк з Туреччини – 151.96.

В останній день турніру визначилися переможці  також в юніорській групі. Дует з Кіпру Ангеліна Кудрявцева/Ілля Каранкевич і в довільній програмі (92.32), і в загальному заліку (161.58) зберіг лідерські позиції і повезе додому оригінально виконаний головний приз LuMi Dance за перемогу в цій віковій категорії.

Українські танцюристи Марія Пінчук/Микита Погорєлов в довільному танці були менш переконливими, здебільшого, через помилку під час виконання підтримки. В другому виступі вони набрали третю суму балів – 78.49, поступившись білорусам Златі Мартищенко/Владиславу Ситіку лише 0,22 балу. Але у підсумку харків’яни зберегли другу позицію – 138.98. У білоруських танцюристів – третій загальний результат – 131.64.

Нагадаємо, другий міжнародний турнір LuMi Dance Trophy зі спортивних танців на льоду відбувся під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) та під патронатом Національного олімпійського комітету (НОК) України. Змагання проходили в усіх вікових категоріях і були присвячені пам’яті відомого в Україні та світі фахівця фігурного катання Людмили Михайловської.