Список чемпіонів популярних змагань  «Kyiv Open Cup 2018» серед спортсменів та аматорів,які завершилися на столичній Льодовій арені, поповнився новими іменами. Понад 300 учасників з різних міст України виборювали першість у своїх  категоріях в одиночному катанні, спортивних танцях на льоду та парному катанні, групових танцях. Кому з них усміхнулася фортуна, можна дізнатися з результатів, розміщених на офіційному сайті Української федерації фігурного катання https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2017-2018/KIEV_OPEN_CUP_Spring_2018/index.htm.  А про те, що залишилося поза офіційними протоколами, нашому сайту розповіла член організаційного комітету київського турніру Ольга Куровська:
«Турнір повністю виконав свої основні  завдання, надавши змогу переглянути велику групу юних перспективних спортсменів, оцінити їх можливості, а також популяризувати фігурне катання на аматорському рівні. Зокрема, приємно констатувати, що як спортсмени, так і аматори продемонстрували цілком пристойну техніку катання, загалом помітно вищу, ніж, скажімо, торік.  Це – цілком  об’єктивний висновок, оскільки я спостерігаю  за багатьма учасниками не один рік і бачу їхній прогрес. Гадаю, що це стало можливим завдяки проведенню в Україні великої кількості змагань, у тому числі, з елементами свята, у яких фігуристи різного віку охоче беруть участь. Ще один цікавий момент: діти, які ще торік виступали серед аматорів, цьогоріч  уже показували себе у спортивних категоріях. Тобто, зуміли підняти планку у своєму катанні  і перейти на вищий рівень. 

Перевершив всі наші сподівання і конкурс дитячого малюнку під девізом «Я люблю фігурне катання». Ми вирішили провести його серед  юних учасників у рамках змагань і отримали колосальну підтримку своєї ідеї з боку фігуристів, їхніх тренерів,батьків.  Діти  несли і несли свої роботи, чим поставили нас у важке становище: обрати лише три кращих малюнки,як це планувалося, було неможливо. Тому переможців у нас 12! Вони отримали призи,подарунки і визнання таланту художника», – розповіла Ольга Куровська.

Пропонуємо згадати найяскравіші моменти «Kyiv Open Cup 2018», які  майстерно зобразив у своїх фотографіях  Дмитро Путінцев.