Зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль(EYOF), який мав відбутися в грудні поточного року в фінському Вуокатті, перенесено на березень 2022 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті Європейських олімпійських комітетів(EOC).

«Щоб захистити безпеку учасників та гарантувати участь у змаганнях усіх найсильніших спортсменів, Європейські олімпійські комітети спільно з НОК Фінляндії та місцевими організаторами вирішили, що зимовий Європейський юнацький  олімпійський фестиваль 2021 року буде перенесено на березень 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Означене рішення ухвалено з огляду на те, що пандемія COVID-19 продовжує поширюватися на європейському континенті. Крім того, відтермінування заходу  забезпечить оптимальніші снігові умови на півночі Фінляндії, надавши кращу платформу для лижників та сноубордистів, пояснили в EOC.

Нові дати проведення наймасштабнішої спортивної події на континенті для спортсменів від 14 до 18 років – 20-25 березня 2022 року.

Очікується, що у змаганнях візьмуть участь близько 1800 спортсменів з 48 країн. Вони виступлять у дев’яти спортивних дисциплінах, у тому числі фігурному катанні.

Нагадаємо, EOC уже вдруге оголошує про перенесення зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Спочатку проведення змагань було заплановано на 6-13 лютого 2021 року. Потім через пандемію коронавірусу їх перенесли на 11-18 грудня 2021 року.