Український фігурист Ян Ткаліч завершив виступи на ХІІІ зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ) у турецькому Ерзурумі на дев`ятому місці.

Після виконання короткої програми 16-річний учень В`ячеслава Ткаченка посідав восьме місце. Проте помилки,яких він припустився у довільній,не дозволили йому у підсумку не лише піднятися вище,але й зберегти позицію. Загалом юний фігурист з Дніпра набрав 136, 14 балів.

Варто зазначити, що змагання у Туреччині були лише другим міжнародним стартом для Яна Ткаліча. До цього він брав участь лише у юніорському турнірі Гран прі у Таллінні. До речі, на фестивалі спортсмен перевищив свій результат,показаний у столиці Естонії(134,53).

Найвищу нагороду у змаганнях одиночників здобув Петро Гуменнік(РФ) – 195,21.На другому місці італієць Даніел Грассл – 178,24, на третьому – представник Грузії Ніка Егадзе – 155,18.

Нагадаємо, фігурне катання було представлене на фестивалі лише одиночниками. Серед дівчат срібну медаль здобула українська фігуристка Анастасія Гожва.-0-