Український фігурист Іван Павлов посів 15-е місце у змаганнях чоловіків на Всесвітніх студентських іграх,що тривають в Алмати(Казахстан).

В суботу фігуристи представляли довільну програму. Учень Дмитра Шкідченка отримав за свій прокат 133,17 балів і у сумі показав результат 200,44.

Іван Павлов вийшов на лід з надзвичайно вдалою у цьому сезоні довільною(саундтрек з кінофільму «Кривавий діамант») і,хоча й припустився низки дрібних неточностей, загалом цілком впорався із своїми завданнями,зокрема,чисто стрибнув каскад потрійний лутц-потрійний тулуп, а також потрійний лутц-ойлер-потрійний сальхов. Фігурист продемонстрував оригінальні обертання,але,на жаль, спіткнувся під час виконання доріжки.

Перше місце і після довільної програми зберіг за собою казахський спортсмен Денис Тен,котрий і став чемпіоном Універсіади. У сумі він набрав 266,97 балів. Срібна нагорода дісталася японцю Кейдзі Танака – 252,09 , а бронзова – шведу Олександру Майорову – 246,56.

Таким чином¸турнір з фігурного катання на Універсіаді завершено. Нагадаємо,медалі було розіграно у трьох дисциплінах – спортивних танцях на льоду, одиночному жіночому та чоловічому катанні. Парне катання на Всесвітніх студентських іграх не було представлено через брак учасників.

Відтепер на фігуристів очікує найголовніший старт сезону – чемпіонат світу, який стартує наприкінці березня у Хельсінкі. На цих змаганнях буде розіграно також олімпійські ліцензії.